دانلود پروژه مدیریت عکاسی سی شارپ #C

دانلود پروژه مدیریت عکاسی سی شارپ #C

دانلود پروژه مدیریت عکاسی سی شارپ #C

دانلود پروژه عکاسی سی شارپ

پروژه مدیریت عکاسی با سلام و قت بخیر خدمت کاربران گرامی سایت دانلود پروژه برای شما عزیزان پروژه رو آماده کرده ایم که به زبان سی شارپ نوشته شده و برای مدیریت عکاسی طراحی و پیاده سازی شده است لطفا دقت کنید این پروژه مثل پروژه قبل به صورت اتوماتیک دیتابیس وجدول ها را اتچ می کند و کافی است فایل اجرایی که در پوشه دیتابیس هست را اجرا کنید.نرم افزار خوبی برای مدیریت عکاسی پیاده سازی شده است و هر آنچه شما می خواهید در این پروژه موجود است.

پروژه ای که به زبان سی شارپ و دیتابیس اسکیول Sql سرور پیاده سازی شده است و از جمله امکاناتی که این پروژه دارد می تواند یک مغازه و یا عکاسی شما را مدیریت کند. دانشجویان محترم لطفا توجه کنند این پروزه با کلاس نوشته شده حتما باید توی سی شارپ شما شی گرایی رو یاد بگیرد تا بتوانید حرفی برای گفتن توی زبان سی شارپ داشته باشید.

طبق درخواستی که کاربران محترم داشتن برنامه نویسی مدیریت عکاسی به زبان سی شارپ که قبلا این پروژه را با Vb.net پیاده سازی کرده بودیم و در این بخش از سایت دانلود پروژه مدیریت عکاسی به زبان سی شارپ طبق درخواست شما عزیزان پیاده سازی کرده ایم و در به اشتراک قرار می دهیم تا قدمی برای پیشرفت شما عزیزان برداشته باشیم.

تمامی پروژه های که در سایت دانلود پروژه هست کاملا تست شده و برای اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید پروژه را اجرا کنید و شروع به تجزیه و تحلیل کنید تا خودتان با سلیقه خودتان این پروژه را ویرایش کنید و کمی کاستی پروژه را جبران کنید.

 

دانلود پروژه امکانات پروژه مدیریت عکاسی :

دانلود پروژه ثبت اطلاعات افرادی که عکس برداشتن

دانلود پروژه ثبت شماره عکس

دانلود پروژه چاپ اطلاعات

دانلود پروژه  ویرایش اطلاعات

دانلود پروژه حذف اطلاعات

دانلود پروژه جستوجو پیشرفته اطلاعات

دانلود پروژه گزارش گیری از اطلاعات

دانلود پروژه پشتیبان گیری و بازگردانی

دانلود پروژه و…

 

پیشنهاد ویژه : دانلود پروژه مدیریت عکاسی به زبان Vb.net

 

 

قیمت  پروژه مدیریت عکاسی به زبان سی شارپ فقط ۲۰,۰۰۰ هزار تومان می باشد.

پسورد فایل     پسورد فایل فشرده :  www.pfrproject.ir  

دیتابیس      دیتابیس پروژه : Sql Server زبان برنامه نویسیطراحی و برنامه نویسی توسط زبان :سی شارپ

راهنمایی خرید راهنمای دانلود پروژه :  

لطفا روی پرداخت آنلاین کلیک کنید شماره همراه و ایمیل معتبر خودتان را ثبت کنید سپس به بانک متصل و بعد پرداخت موفق لینک دانلود نمایش داده می شود و هم چنین برای شما ایمیل می شود.

 

 

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت دانلود پروژه علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دقت کنید دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما