دانلود پروژه هتل با VB.Net

دانلود پروژه هتل با VB.Net

دانلود پروژه هتل با VB.Net

دانلود پروژه مدیریت هتل  Vb.net دیتابیس اکسس

پروژه هتل عرض سلام وقت بخیر خدمت کاربران محترم سایت دانلود پروژه در خدمت شما هستیم با پروژه مدیریت هتل که با دیتابیس اکسس و زبان برنامه نویسی VB.Net پیاده سازی شده است و برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده همان طور در پروژه های قبلی سایت دانلود پروژه شاهد بودید این پروژه ها صددرصد تست شده و کاملا اجرایی برای شما دانشجویان محترم قرار می گیرد تا برای یادگیری و طراحی و پیاده سازی پروژه های برنامه نویسی قدمی را برداشته باشیم.

پروژه هتل از جمله پروژه هایی هست برای دیتابیس اکسس نوشته شده است و برای مدیریت کردن دقیق یک هتل به کار می رود همان طور که می دانید روزانه اگر شما هتلی داشته باشید افراد خیلی زیادی از سرتاسر ایران اسلامی ما به هتل شما تشریف می آورند و اگر بخواهیم مدیریت دقیقی روی تمامی افراد هتل داشته باشیم نیازمند نرم افزاری مدیریتی برای این کار هستیم پروژه ای که پیش روی شماست پروژه برای مدیریت دقیق یک هتل داری به کار می رود.

پروژه هتل یا  نرم افزار هتلداری با بهره گیری از بانک اطلاعاتی قدرتمند مایکروسافت اکسس ، اطلاعات مربوط به ورود و خروج میهمانان، صورتحساب ایشان را در سیستم ثبت کرده و علاوه امکان مدیریت آنها را با دقت بالا و دسترسی سریع برای مدیران این مراکز فراهم نموده است.

 مدیریت هتل یا کاربران می تواند به تعداد مورد نیاز، هتل و اتاق و خدمات تعریف کرده و اطلاعات میهمانان مراجعه کننده را با توجه به تعداد نفرات، مدت اقامت و نوع اقامت و … در سیستم ثبت کرده و ضمن ارائه صورتحساب برای ایشان، عملیات ورود و خروج میهمانان را توسط نرم افزار کنترل و مدیریت نماید. همچنین آن دسته از فاکتورهای مربوط به سرویس ها و خدمات میهمانان هتل را در بخش پذیرش سیستم هتلداری ثبت نموده و گزارشات متنوع از این فاکتورها برای مدیریت هتل یا میهمانان ارائه نمایند.

امکانات پروژه هتل :

دانلود پروژه ثبت اطلاعات تمای افراد

دانلود پروژه ویرایش اطلاعات افراد

دانلود پروژه حذف اطلاعات افراد

دانلود پروژه مدیریت دقیق روی تمامی افراد

دانلود پروژه ثبت اتاق برای مهمان ها

دانلود پروژه ثبت صورت حساب

دانلود پروژه گزارش گیری از مهمان ها

دانلود پروژه روز اتاق

دانلود پروژه تسویه حساب

دانلود پروژه تنظیمات

دانلود پروژه ثبت مشتری

دانلود پروژه تایپ نامه

دانلود پروژه ماشین حساب

دانلود پروژه و…

 

پیشنهاد ویژه : دانلود پروژه باشگاه بدنسازی به زبان سی شارپ

 

قیمت پروژه هتل به زبان vb.net فقط ۷,۰۰۰ هزار تومان می باشد.

پسورد فایل     پسورد فایل فشرده :  www.pfrproject.ir  

دیتابیس      دیتابیس پروژه : Access 

 زبان برنامه نویسیطراحی و برنامه نویسی توسط زبان : VB.NET

راهنمایی خرید راهنمای دانلود پروژه :  

لطفا روی پرداخت آنلاین کلیک کنید شماره همراه و ایمیل معتبر خودتان را ثبت کنید سپس به بانک متصل و بعد پرداخت موفق لینک دانلود نمایش داده می شود و هم چنین برای شما ایمیل می شود.

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت دانلود پروژه علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دقت کنید دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما