دانلود پروژه فروشگاه بازی سی شارپ

دانلود پروژه فروشگاه بازی سی شارپ

دانلود پروژه فروشگاه بازی سی شارپ-دانلود رایگان

دانلود پروژه فروشگاه بازی به زبان سی شارپ

پروژه فروشگاه بازی عرض سلام و خدمت کاربران گرامی امروز برای شما عزیزان پروژه رو تهیه کرده ایم که به زبان سی شارپ نوشته شده است و برای مدیریت کردن فروشگاه بازی همیشه داشتن یک نرم افزار در فروشگاه امری جباری شده ست. واز این رو براتون این پروژه تهیه کرده ایم تا بتوانید فروشگاه بازی خودتون رو مدیریت کنید.
این پروژه توسط سی شارپ و دیتابیس sql server تهیه شده است برای مدیریت فروشگاه بازی-همیشه مدیریت کردن فروشگاه یکی اولویت ها برای صاحب فروشگاه هاست وقتی شخصی به فروشگاه بازی شما مراجع می کند ازشما بازی را درخواست می کند شما در جواب می گید ویترین سمت چپ و یا راست را نگاه کنید ببنید بازی مورد نظرتون هست یا خیر ؟ اما داشتن یک نرم افزار پیشرفته و هوشمند که با یک جستوجو ساده کل اطلاعات موجود درفروشگاه بازی شما را نمایش می دهد و همان لحظه می تونید بگید این بازی الان در دسترس هست.

اما این موضوع برای مشتری ها بود که به صورت حضوری خدمت شما می آیند اما داشتن فروشگاه اینترنتی که کاربر در بخش ارتباط با ما سایت شما با شما تماس می گیرد و درخواست بازی را می کند که شما در انبار موجود دارید و نمی دانید که چنین بازی رو در انبار دارید از این رو داشتن نرم افزار بازی با یک جستوجو ساده در نرم افزار این امکان رو به شما میده که به کاربرتون بگید این بازی موجود است و روی سایتمون هنوز قرار گرفته نشده و یا اینکهآدرس شخص مورد نظر رو بگیرد و برای ایشون به صورت پستی محصول مورد نظر رو ارسال کنید.

اما این تنها پایان یک فروشگاه بازی نیست اگر شما بخواهید بدانید بازی را با قیمتی خرید کرده اید و قرار با چه قیمتی به مشتری ارائه بدید حتما کلی ! فاکتور دارید که باید دنبال آن ها بگردید تا آن ها را بیابید و سپس بازی مورد نظررا پیدا کنید و یا شماره مجوز بازی و … اما با یک جستوجو ساده در نرم افزار ؟ این امکان را به شما می دهد که بدانید بازی مورد نظر با چه قیمتی و با چه قیمتی باید بفروشید.و همچنین سود حاصل از فروش و خرید کل بازی و خریدفروش کلی محصولاتتمامی این ها را نرم افزار به صورت هوشمند محاسبه و به شما نمایش می دهد.
همان طور از تصویر کاور این پست مشخص هست می بینید که نرم افزار در صفحه اصلی یک بخش جستوجو انلاین دارد که مثل جستوجو ایجکس عمل می کند و با یک حرف به تمامی حرف هایی که شبیح به آن هستند را به شماپیشنهاد می دهد کاملا جستوجو هوشمندی ساخته شده است و اما نکته ای دراینجاست شما کلی بازی آوردید و کلی بازی فروختید اما باید از کجا بدونید کدوم بازی شما رو به اتمام هست و بازی سفارش دهید و بازی جدید را برایشما ارسال کنند تمامی این بخش در نرم افزارموجود است و شما با یک نگاه کوچیک متوجه می شید که کدوم محصول شما در حال تمام شدن است و امکان کم کردن محصول از بانک اطلاعاتی به این پروژه اضافه شده است.

 

امکانات پروژه فروشگاه بازی:

بخش ثبت بازی:

کد ثبت بازی -نوع بازی -شماره مجوز-نام بازی-تعداد DVD  و هم چنین چه نوعی DVD -قیمت خرید بازی-قیمت فروش بازی-تعداد برای فروش

بخش فروش بازی :

جستوجو براساس کد بازی -ثبت فروش بازی-شماره مجوز بازی-آدرس شخصی که بازی را خرید  است-نوع فروش بازی اینترنتی یا حضوری -شماره پستی ارسالی-شخصی که ارسال کرده است و..

بخش ثبت پکیج و محصولات 

کد ثبت پکیج یا نرم افزار  -نوع نرم افزار یا محصول  -شماره مجوز-نام محصول تعداد DVD  و هم چنین چه نوعی DVD -قیمت خرید محصول قیمت فروش محصول -تعداد برای فروش- سود حاصل 

نمایش کل فروش 

نمایش بخش محصول

نمایش تمامی محصولات و بازی ها

۴-قابلیت پشتیبان گیری و بازگردنی

۵-قفل نرم افزار 

۶-لاگین به نرم افزار

۷-کم کردن محصول از انبار

۸-چک کردن موجودی انبار

۹-نمایش تعداد موجود در انبار

۱۰-سود حاصل ازفروش بازی ومحصولات

۱۱-تغییر پسورد عبور نرم افزار

۱۲ -ارتباط با ما

 

پیشنهاد بسیار ویژهپکیج آموزش برنامه نویسی به زبان فارسی

 

قیمت این پروژه فقط  ۰۰۰, ۲۰  هزار تومان می باشد.

تصاویر از محیط پروژه فروشگاه بازی :

 

دانلود پروژه فروشگاه بازی سی شارپ

دانلود پروژه فروشگاه بازی سی شارپ

دانلود پروژه فروشگاه بازی سی شارپ

دانلود پروژه فروشگاه بازی سی شارپ

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت دانلود پروژه علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دقت کنید دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما