دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود فیلم آموزش Sql server به زبان فارسی

فیلم آموزش Sql Server 2008 r2 با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی سایت دانلود پروژه در خدمت شما هستیم با آموزش اسکیول سرور که به زبان فارسی برای شما کاربران گرامی تهیه شده و در اختیار شما قرار داده شده است فیلم های آموزشی خوبی برای یادگیری Sql Server  و سپس شروع به نوشتن نرم افزار با سی شارپ و یا vb.net که می توانید استفاده کنید و هم چنین با زبان Delphi  هم می توانید اطلاعاتی را در پایگاه داده ذخیره و نرم فزار حرفه ای رو با این زبان پیاده سازی کنید امیدواریم فیلم های آموزشی مورد پسند شما قرار بگیرد. MS SQL Server یکی از سیستم­ های مدیریت بانک ­های اطلاعاتی رابطه ه­ای Relational است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است. SQL Server از مدل سرویس دهنده – سرویس گیرنده (Client/Server) تبعیت می نماید. در این مدل، درخواست ­های (InQuery) سرویس­ گیرندگان برای سرویس ­دهنده ارسال و در سمت سرویس ­دهنده بررسی و آنالیز می گردند در ادامه، پردازش ­های‌ مورد نیاز بر روی اطلاعات ذخیره شده در بانک ­های اطلاعاتی انجام و در نهایت، نتایج برای سرویس­ گیرنده ارسال خواهد شد. MS SQL Server با استفاده از مجموعه عناصری (Components) که به صورت هدفمند اجرا می گردند، قادر به تامین نیازها و درخواست­ ها از مخازن داده (Data Storages) می باشد. مخازن داده در SQL Server به دو روش زیر مدیریت می­گردند:
OnLine Transaction Processing System) OLTP )
در مدل OLTP، مخازن داده به صورت جداول رابطه ه­ای که عموما به جهت جلوگیری از تکرار و ناهمگونی اطلاعات به صورت هنجار (Normalize) درآمده­اند، سازماندهی می­شوند. این نوع از بانک­های اطلاعاتی برای درج و تغییر سریع اطلاعات توسط چندین کاربر بطور همزمان مناسب می باشند.
(OnLine Analytical Processing System) OLAP
در مدل OLAP مخازن داده جهت تجزیه و تحلیل و خلاصه سازی حجم زیادی از اطلاعات سازماندهی می شوند. مخازن داده و ارتباط بین اطلاعات در این مدل توسط SQL Server مدیریت می­گردد.
یکی از اهداف مهم سیستم های مدیریت بانک های اطلاعاتی، قابلیت رشد و توسعه (Scalability) است. MS SQL Server مجموعه­ای از پتانسیل­ها را به منظور تامین هدف فوق ارائه نموده است که به برخی از مهم ترین آنها اشاره می گردد :
قابلیت کار با بانک های اطلاعاتی حجیم (در حد ترابایت)
قابلیت دسترسی هزاران کاربر بطور همزمان به بانک اطلاعاتی
قابلیت خود سازگاری (Self Compatibility): با استفاده از ویژگی فوق، منابع مورد نیاز هر کاربر (نظیر حافظه ، فضای دیسک و …) به محض اتصال به سرور (Log in) به صورت اتوماتیک به وی تخصیص داده می­شود و پس از Log off، منابع اختصاص یافته به منظور استفاده سایر کاربران آزاد می شوند.

دانلود پروژه توضیحات فیلم آموزش Sql Server 2008 r2  :

دانلود پروژه  مقدمه و توضیحات اولیه Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  کانیکت شدن به Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  توضیحات محیط Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ایجاد کردن دیتابیس در محیط Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  حذف کردن دیتابیس ساخته شده با انتخاب  Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ویرایش کردن دیتابیس ساخت شده Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  توضیحات جداول در محیط Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ایجاد یک جدول Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ویرایش کردن یک جدول Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آشنایی با محیط دستورات اسکیول سرور Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کار با پروسیجر ها در محیط اسکیول سرور Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کار با دستورات شرطی Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کار با حلقه ها Sql server 2008 r2

دانلود کنید :دانلود فیلم آموزشی sql server سی شارپ

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود پروژه  آموزش ساخت چند جدول در محیط بانک اطلاعاتی Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کد های گرافیکی Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  کار با بخش لاگین و ساختن کاربر و یا یوزیر جدید Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کار با بخش های ارتباطی نظیر ویو View Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کار با بخش server rols Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کار با بخش های دیتابیس Sql server 2008 r2

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود پروژه  آموزش کاربا بخش security Sql server 2008 r2

دانلود کنید :دانلود فیلم آموزشی اوراکل Oracle به زبان فارسی

دانلود پروژه  آموزش کار با بخش اسکیما ها و یا شکل ظاهری Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ایجاد کردن مجور های دسترسی Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  انواع داده اسکیول سرور Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  مشخص کردن کلید اصلی و فرعی Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کار با ریلیشن شیب ها Sql server 2008 r2

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود پروژه  ایجاد کردن یک رابطه Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ایجاد کردن جداول و دیتابیس به روش کدنویسی  Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش کار با اندیس ها Sql server 2008 r2

دانلود کنید :فیلم آموزش برنامه نویسی Python پایتون به زبان فارسی

دانلود پروژه  پارامترهای مربوط به اندیکس ها Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ایجاد کردن ایدیکس های بد Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ایجاد کردن یک اندیس Sql server 2008 r2

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود پروژه  آموزش کار با نمودار ها Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  مدیریت کردن جداول و روابط Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش پشتیبان گیری و بازگردانی میحط اسکیول سرور  Sql server 2008 r2

دانلود کنید : آموزش برنامه نویسی اندروید Android Studio

دانلود پروژه  آموزش افلاین کردن دیتابیس Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  آموزش ایجاد کردن پشتیبان از گروه ها Sql server 2008 r2

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود پروژه  آموزش پشتیبان گیری از ثوابق تراکنش ها Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  ایجاد کردن ارتباط با دیتابیس و قطع ارتباط Sql server 2008 r2

دانلود پروژه  اتصال و انتساب به دیتابیس Sql server 2008 r2

دانلود کنید :دانلود فیلم آموزشی اصول HTML5

قابلیت اعتماد و در دسترس بودن (Reliability): با استفاده از ویژگی فوق می­توان بسیاری از فعالیت­ های مدیریتی را بدون توقف سرور انجام داد (نظیر پشتیبان گیری).برخورداری از سطوح امنیتی بالا: بدین منظور اعتبار­سنجی کاربران توسط SQL با اعتبار­سنجی ویندوز تجمیع می­گردد. در چنین مواردی، ضرورتی به تعریف کاربر در MS SQL نخواهد بود و اعتبار­سنجی وی توسط ویندوز انجام خواهد شد.پشتیبانی از حجم بالای حافظه فیزیکی در سرور (در نسخه ۲۰۰۰ تا ۶۴ گیگابایت و در نسخه ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ متناسب با حافظه ای که سیستم عامل از آن حمایت می نماید).استفاده از چندین پردازنده به صورت موازی (در نسخه ۲۰۰۰ تا ۳۲ پردازنده همزمان و در نسخه ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ محدودیتی وجود ندارد. پشتیبانی از لایه ها و سوکت های امنیتی نظیر SSL ، خصوصا جهت استفاده در وب .یکی دیگر از ویژگی های مهم سیستم های مدیریت بانک های اطلاعاتی‌، ایجاد تسهیلات لازم به منظور مدیریت بانک­های اطلاعاتی است. بانک SQL Server با ارائه برنامه ­های جانبی نظیر Enterprise Manager، استفاده و مدیریت بانک­های اطلاعاتی را آسان نموده است.MS SQL Server بطور اتوماتیک در Active Directory ثبت می شود (Register)، بنابراین کاربران شبکه به راحتی می­توانند آن را در Active Directory جستجو و در صورت نیاز به آن متصل شوند. همچنین، MS SQL Server توسط IIS پشتیبانی می­گردد و مرورگرها با استفاده از پروتکل HTTP قابلیت استفاده از آن را خواهند داشت.از جمله نکات مهم در خصوص MS SQL Server، اجرای آن به صورت یک سرویس است. بنابراین، در صورتی که کاربری به ماشینی که بانک MS SQL Server بر روی آن اجرا شده است، Log on نکرده باشد، همچنان سیستم در دسترس کاربران خواهد بود. علاوه بر این، می­توان از سیستم مانیتورینگ ویندوز به منظور مانیتورینگ SQL Server استفاده نمود.یکی از مهم ترین و شاخص­ترین ویژگی­های MS SQL Server که از نسخه ۲۰۰۰ در آن ایجاد شده است، امکان نصب چندین نسخه SQL بر روی یک ماشین می­باشد (Multi Instance)، بطوریکه هر یک از نسخه­ها فایل­های باینری مخصوص به خود را داشته و بطور جداگانه مدیریت و راهبری می گردند، ولی تمام نسخه­ها بطور همزمان اجرا می شوند (دقیقا” مشابه این است که چندین نسخه بر روی چندین کامپیوتر نصب شده باشد ). ابزارهای همراه SQL نظیر SQL Enterprise Manager یک مرتبه نصب خواهند شد و در تمامی نسخه های SQL به صورت مشترک استفاده خواهند شد.

دانلود کنید : دانلود فیلم آموزشی php مقدماتی و پیشرفته

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

شرکت مایکروسافت طی سال های اخیر در فاصله های زمانی ۲۴ – ۳۶ ماهه در صدد ارائه نسخه ای جدید از محصولات خود بوده است. به عنوان مثال سه نسخه اخیر ویژوال استودیو طی سال های ۲۰۰۵، ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ ارائه شده اند. سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ با ارائه نسخه ی جدید محصول اس کیو ال سرور نیز همراه بوده اند. پس از آن شرکت مایکروسافت نسخه میانی این محصول را تحت عنوان SQL Server 2008 R2 ارائه داد که با رفع مشکلات نسخه ۲۰۰۸ و برخی بهبودها همراه بوده است. اگر از این نسخه استفاده کرده باشید، حتما از آن راضی بوده اید. به این ترتیب با یک وقفه ۳۶ ماهه محصول جدید مایکروسافت تحت عنوان SQL Server 2011 ارائه شد. این محصول نام کد Denali را یدک می کشد و قرار است طیف وسیعی از ویژگی های جدید را در اختیار قرار دهد. هم اکنون این محصول با نام Sql Server 2012 در بازار موجود می باشد.
ویژگیهای Sql Server 2012
AlwaysOn

دانلود کنید :فیلم آموزشی طراحی سی ام اس cms به کمک asp.net

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

SQL Server AlwaysOn یکی از مهمترین ویژگیها در SQL Server 2012 در بحث High Availability یا در دسترس بودن و در واقع تکمیل کننده Database Mirroring در نسخه های قبلی میباشد. در Mirroring ما به صورت تک تک، دیتابیس ها را Mirror میکنیم ولی در AlwaysOn اینکار به صورت گروهی انجام میشه یعنی چندین دیتابیس را میتوانیم به دو روش همزمان (Synchronous) و غیر همزمان (Asynchronous) با هم ترکیب نماییم. بر خلاف میرورینگ، دیتابیس به صورت فقط خواندنی قابل دسترسی می باشد.
نکته:در نسخه های قبلی با گرفتن Snapshot از دیتابیس Mirror میتوان به صورت فقط خواندنی از آن استفاده نمود.
پشتیبانی از Windows Server Core : : نسخه ۲۰۱۲ ی SQL Server قابل نصب روی Windows Server Core می باشد، یعنی می توان نسخه ای از SQL Server رو نصب نمود که هیچ GUI ی نداشته و ارتباط شما از طریق Command Prompt و Powershell انجام شود.
Power View: یک ابزار گزارش گیری تعاملی تحت وب که با Silverlight نوشته شده (با کد نام Crescent) می باشد که به کاربرانی که معمولا آنالیزورهای دیتا نام دارند، امکان گزارش گیری های ad hoc را می دهد.
نکته : برای کار با Power View نیاز به SharePoint Server 2010 هست.
SQL Server Data Tools: یک محیط یکپارچه توسعه داخل Visual Studio می باشد که به شما امکان طراحی دیتابیس را می دهد. از قابلیت های جالب این محیط می توان به قابلیت IntelliSense و دیباگ کردن اشاره نمود. SQL Server Data Tools میتواند به SQL Server 2005 به بعد وصل شود.

دانلود کنید : دانلود فیلم آموزشی HTML5 همراه JavaScript

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

Columnstore Indexes: یکی از ویزگی های منحصر به فردSQL Server هست که داده ها را بجای ذخیره به صورت سطری و در یک Page که روشی سنتی ست، ستون ها را که در یک ایندکس هستند به صورت ستونی و در چند Page ذخیره میکند. این کار چه سودی دارد؟
سرعت بالا هنگام کوئری زدن با توجه به اینکه فقط ستون هایی که در کوئری آمده اند بارگزاری خواهند شد.
فشردگی بیشتر با توجه به احتمال تکراری بودن داده ها که امکان فشردگی بر اساس الگوریتم های موجود بیشتر میشود.
نکته : با این نوع ایندکس جدول فقط خواندنی میشود که برای Data Warehouse ها طراحی شده است.
Contained Databases: با این روش ما میتوانیم یک دیتابیس جامع به صورت Stand Alone داشته باشیم. یعنی میتوان یک دیتابیس روی سرور A بسازیم سپس همین دیتابیس را روی سرور B مورد استفاده قرار دهیم.

دانلود کنید : دانلود فیلم آموزشی php پیشرفته

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

پیشرفت در T-SQL: پشتیبانی از دنباله اعداد، عملگر TRY_CONVERT و تبدیل کردن داده ها، استفاده ازSyntax OFFSET و FETCH برای صفحه صفحه کردن-Data Paging-، تابع جدیدFORMAT برای ساده سازی قالب بندی داده ی خروجی، عملگرTHROW برای رسیدگی سریعتر و آسانتر به خطا (Exception Handling) و…
Data Quality Services: ابزاری ست برای بررسی کیفیت و تصحیح داده های غلط بر اساس اطلاعات و دانشی که ما به آن داده ایم. در واقع این یک سرویس knowledge-based می باشد. برای مثال فرض کنید فیلدی بنام جنسیت داریم که داخلش هم M هست هم Male و حتی عدد یک. متخصص داده در سازمان تعیین میکند که مقدار این فیلد باید Male باشدو بر اساس آن سرویس، داده های موجود لصلاح خواهند شد.
SQL Server 2011 و برنامه نویسی
قابلیت های جالبی در حوزه برنامه نویسی SQL Server 2011 ارائه خواهد شد که در ادامه به معرفی اجمالی مهمترین آنها پرداخته می شود.
Ad-Hoc Query Paging

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

امکان صفحه بندی در لحظه کوئری ها از دیگر قابلیت های فوق العاده مفید و جالبی ست که SQL Server 2012 از آن پشتیبانی می کند:
دانلود پروژه  SELECT BusinessEntityID, FirstName, LastName
دانلود پروژه  FROM Person.Person
دانلود پروژه  ORDER BY BusinessEntityID
دانلود پروژه  OFFSET 10 ROWS
دانلود پروژه  FETCH NEXT 10 ROWS ONLY

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود کنید : دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server

حوزه Business Intelligence
یکی دیگر از حوزه هایی که با قابلیت های کاملا جدید و بی سابقه در نسخه SQL Server 2012 ارائه شده است، حوزه Business Intelligence می باشد. در این راستا سرویس آنالیز اس کیو ال سرور مدل جدید BI Semantic را ارائه داده است که شامل سه لایه زیر می باشد:
دانلود پروژه  Data Model
دانلود پروژه  Business Logic
دانلود پروژه  Data Access

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

از دهه ۷۰ تاکنون، زبان SQL توانسته به یک زبان استاندارد جهت پرس و جو از بانک های اطلاعاتی تبدیل شود و MS SQL Server نیز به عنوان یک نرم­افزار ساده جهت مدیریت و راهبری بانک های اطلاعاتی، سهم بسزایی در تولید نرم­افزارهای کوچک و بزرگ داشته باشد.
از سال ۲۰۰۰ تا کنون، سه ویرایش از این نرم­افزار توسط شرکت مایکروسافت تولید و عرضه شده است که هر کدام با ارائه ویژگی ها و توانمندی های خاص، توانسته­اند نیازهای گسترده­ای از مشتریان خود را برآورده سازد.

دانلود کنید : دانلود فیلم آموزشی java برنامه نویسی اندروید

برخی از ویژگی های آنها به تفکیک ویرایش به شرح زیر است:
دانلود پروژه  MS SQL Server 2000:
دانلود پروژه  Enterprise Manager
دانلود پروژه  Query Analyzer
دانلود پروژه  SQL Profiler
دانلود پروژه  Service Manager

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود کنید : دانلود فیلم آموزش جی کوئری (jquery)

دانلود پروژه  Data Transformation Services (DTS)
دانلود پروژه  Books Online
دانلود پروژه  MS SQL Server 2005:
دانلود پروژه  Relation database
دانلود پروژه  Replication Services
دانلود پروژه  Analysis Services
دانلود پروژه  Reporting Services

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2
دانلود پروژه  Management Tools
دانلود پروژه  Development tools
دانلود پروژه  SSIS

دانلود کنید :دانلود فیلم آموزشی php روش MVC

دانلود پروژه  Business Intelligence
دانلود پروژه  روش های جدید برای برنامه نویسی پایگاه داده
دانلود پروژه  MS SQL Server 2008

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2
دانلود پروژه  پشتیبانی از سخت افزارهای جدید
دانلود پروژه  افزایش مقدار حافظه در دسترس
دانلود پروژه  پشتیبانی از Hyper-Threading
دانلود پروژه  پشتیبانی از NUMA
دانلود پروژه  پشتیبانی چند نمونه ای
دانلود پروژه  پشتیبانی از انواع داده های جدید
دانلود پروژه  یکپارچگی با .NET Framework

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود کنید : فیلم آموزشی اندروید استودیو Android studio

دانلود پروژه  snapshot و mirroring از بانک اطلاعاتی
دانلود پروژه  پارتیشن بندی داده ها
دانلود پروژه  بهبود در کاتالوگ سیستم
دانلود پروژه  بهبود سرویس های هشدار دهنده
دانلود پروژه  بهبود سرویس های گزارش

تصاویری از محیط فیلم آموزش Sql Server 2008 r2 :

دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

 

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش اول با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش دوم با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش سوم با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش چهارم با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش پجم با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش ششم با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش هفتم با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش هشتم با حجم ۱۰۰ مگابایت

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزش Sql Server 2008 R2 با لینک مستقیم بخش نهم با حجم ۶۷ مگابایت

 دانلود پروژه نکته : لطفا دقت کنید تمامی پارت ها را دانلود کنید سپس از حالت فشرده خارج کنید.پسورد فایل ها : www.pfrproject.ir می باشد.

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت دانلود پروژه علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دقت کنید دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما