دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server

دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server

دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server

دانلود فیلم آموزشی sql server

فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران همیشگی دانلود پروژه در خدمت شما هستیم با آموزش sql server دیتابیسی از ماکروسافت که ورژن متعددی از این نرم افزار دیتابیس وجود دارد که تفاوتی از نظر کد نویسی با هم ندارند.مقدمه ای بر Microsoft SQL Server MS SQL Server یکی از سیستم­های مدیریت بانک­های اطلاعاتی رابطه­ای (Relational) است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است. SQL Server از مدل سرویس دهنده – سرویس گیرنده (Client/Server) تبعیت می­نماید. در این مدل، درخواست­ های (InQuery) سرویس ­گیرندگان برای سرویس ­دهنده ارسال و در سمت سرویس ­دهنده بررسی و آنالیز می گردند. در ادامه، پردازش­های‌ مورد نیاز بر روی اطلاعات ذخیره شده در بانک­های اطلاعاتی انجام و در نهایت، نتایج برای سرویس­گیرنده ارسال خواهد شد. MS SQL Server با استفاده از مجموعه عناصری (Components) که به صورت هدفمند اجراء می گردند، قادر به تامین نیازها و درخواست­ها از مخازن داده (Data Storages) می باشد.
مخازن داده در SQL Server به دو روش زیر مدیریت می­گردند:OnLine Transaction Processing System) OLTP )در مدل OLTP، مخازن داده به صورت جداول رابطه­ای که عموما به جهت جلوگیری از تکرار و ناهمگونی اطلاعات به صورت هنجار (Normalize) درآمده­اند، سازماندهی می­شوند. این نوع از بانک­های اطلاعاتی برای درج و تغییر سریع اطلاعات توسط چندین کاربر بطور همزمان مناسب می باشند.(OnLine Analytical Processing System) OLAPدر مدل OLAP مخازن داده جهت تجزیه و تحلیل و خلاصه سازی حجم زیادی از اطلاعات سازماندهی می شوند. مخازن داده و ارتباط بین اطلاعات در این مدل توسط SQL Server مدیریت می­گردد.یکی از اهداف مهم سیستم های مدیریت بانک های اطلاعاتی، قابلیت رشد و توسعه (Scalability) است. MS SQL Server مجموعه­ای از پتانسیل­ها را به منظور تامین هدف فوق ارائه نموده است که به برخی از مهم ترین آنها اشاره می گردد :· قابلیت کار با بانک های اطلاعاتی حجیم (در حد ترابایت)· قابلیت دسترسی هزاران کاربر بطور همزمان به بانک اطلاعاتی· قابلیت خود سازگاری (Self Compatibility): با استفاده از ویژگی فوق، منابع مورد نیاز هر کاربر (نظیر حافظه ، فضای دیسک و …) به محض اتصال به سرور (Log in) به صورت اتوماتیک به وی تخصیص داده می­شود و پس از Log off، منابع اختصاص یافته به منظور استفاده سایر کاربران آزاد می شوند.· قابلیت اعتماد و در دسترس بودن (Reliability): با استفاده از ویژگی فوق می­توان بسیاری از فعالیت­های مدیریتی را بدون توقف سرور انجام داد (نظیر پشتیبان گیری).· برخورداری از سطوح امنیتی بالا: بدین منظور اعتبار­سنجی کاربران توسط SQL با اعتبار­سنجی ویندوز تجمیع می­گردد. در چنین مواردی، ضرورتی به تعریف کاربر در MS SQL نخواهد بود و اعتبار­سنجی وی توسط ویندوز انجام خواهد شد.· پشتیبانی از حجم بالای حافظه فیزیکی در سرور (در نسخه ۲۰۰۰ تا ۶۴ گیگابایت و در نسخه ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ متناسب با حافظه ای که سیستم عامل از آن حمایت می نماید.
استفاده از چندین پردازنده به صورت موازی (در نسخه ۲۰۰۰ تا ۳۲ پردازنده همزمان و در نسخه ۲۰۰۵ و ۲۰۰۸ محدودیتی وجود ندارد)· پشتیبانی از لایه ها و سوکت های امنیتی نظیر SSL ، خصوصا جهت استفاده در وب .یکی دیگر از ویژگی های مهم سیستم های مدیریت بانک های اطلاعاتی‌، ایجاد تسهیلات لازم به منظور مدیریت بانک­های اطلاعاتی است. بانک SQL Server با ارائه برنامه ­های جانبی نظیر Enterprise Manager، استفاده و مدیریت بانک­های اطلاعاتی را آسان نموده است.MS SQL Server بطور اتوماتیک در Active Directory ثبت می شود (Register)، بنابراین کاربران شبکه به راحتی می­توانند آن را در Active Directory جستجو و در صورت نیاز به آن متصل شوند. همچنین، MS SQL Server توسط IIS پشتیبانی می­گردد و مرورگرها با استفاده از پروتکل HTTP قابلیت استفاده از آن را خواهند داشت.از جمله نکات مهم در خصوص MS SQL Server، اجرای آن به صورت یک سرویس است. بنابراین، در صورتی که کاربری به ماشینی که بانک MS SQL Server بر روی آن اجرا شده است، Log on نکرده باشد، همچنان سیستم در دسترس کاربران خواهد بود. علاوه بر این، می­توان از سیستم مانیتورینگ ویندوز به منظور مانیتورینگ SQL Server استفاده نمود.
یکی از مهم ترین و شاخص­ترین ویژگی­های MS SQL Server که از نسخه ۲۰۰۰ در آن ایجاد شده است، امکان نصب چندین نسخه SQL بر روی یک ماشین می­باشد (Multi Instance)، بطوریکه هر یک از نسخه­ ها فایل ­های باینری مخصوص به خود را داشته و بطور جداگانه مدیریت و راهبری می گردند، ولی تمام نسخه­ها بطور همزمان اجرا می شوند (دقیقا” مشابه این است که چندین نسخه بر روی چندین کامپیوتر نصب شده باشد ). ابزارهای همراه SQL نظیر SQL Enterprise Manager یک مرتبه نصب خواهند شد و در تمامی نسخه های SQL به صورت مشترک استفاده خواهند شد.
تاریخچه SQL Server
شرکت IBM در دهه ۷۰ زبانی به نام SEQUEL را، خاص پرس و جو (query) از پایگاه های داده ابداع کرد. این واژه معادل زبان پرس و جوی ساخت یافته می باشد. به مرور بخش های جدیدی به این زبان اضافه شد تا جایی که دیگر نه تنها برای پرس و جو بلکه برای ساخت و مدیریت پایگاه داده و نکات ایمنی موتور پایگاه داده نیز بکار می رفت. شرکت IBM این زبان را به عموم عرضه کرد و پس از آن SQL نامیده شد. موتورهای پایگاه داده امروزی ویرایش های متعددی از SQL را بکار می برند. ویرایش مورد استفاده SQL Server نیز Transact-SQL (T_SQL) نام دارد.
مایکروسافت در ابتدا SQL Server را با همکاری Sybase برای اجرا در محیط OS/2 طراحی کرد. هنگامی که مایکروسافت و IBM از هم جدا شدند، مایکروسافت کار را با سیستم عامل جدید و شبکه ای خود تحت عنوان سرویس دهنده پیشرفته ویندوز NT ادامه داد. در این مقطع مایکروسافت تصمیم گرفت SQL Server را شخصاً برای محصول جدید خود توسعه دهد. نام این محصول جدید SQL Server 4.2 بود که بعدها به ۴.۲۱ ارتقاء ‌یافت.
پس از جدا شدن مایکرو سافت و Sybase، شرکت اخیر موتور پایگاه داده خود را برای اجرا بر روی ویندوز NT توسعه داد (‌این محصول Enterprise Sybase Adaptive Server نامیده می شود) و مایکروسافت ویرایش ۶ و سپس ۵/۶ را عرضه کرد. ویرایش ۵/۶ این محصول که با قابلیت اجرا در محیط های NT و ویندوزهای ۹۵ و ۹۸ معرفی شد، بسیار وابسته به Sybase بود اما در ویرایش ۷.۰ تیم مایکروسافت بتدریج کد مزبور را دوباره نویسی کرد و آن را تغییر داد. این شرکت ضمن ساختاردهی مجدد هسته مرکزی موتور پایگاه داده، یک بهینه ساز پرس و جوی پیشرفته و پیچیده و یک موتور ذخیره سازی پایگاه داده پیشرفته را نیز معرفی کرد.
دانلود پروژه  ویژگی فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server :
دانلود پروژه  بانک اطلاعاتی رابطه‌ای
دانلود پروژه  امکان استفاده از Trigger, View, Stored procedure
دانلود پروژه  پشتیبانی از XML
دانلود پروژه  OLAP
دانلود پروژه  بسیار قدرتمند و بدون محدودیت حجم و تعداد رکورد
دانلود پروژه  پشتیبانی از Full Text Search برای سرعت در بازیابی اطلاعات و استفاده از زبان طبیعی در جستجوها
دانلود پروژه  آشنایی با SQL Server Administration
دانلود پروژه  نصب SQL Server 2012
دانلود پروژه  پیاده سازی یک استراتژی مهاجرت
دانلود پروژه  پیکربندی اجزای سرور SQL
دانلود پروژه  مدیریت SQL Server Agent

دانلود کنید :دانلود فیلم آموزشی sql server سی شارپ

دانلود پروژه  پیکربندی و مدیریت پایگاه داده ها
دانلود پروژه  پیکربندی و مدیریت Instances
دانلود پروژه  پیاده سازی یک نمونه خوشه (Clustered Instance)
دانلود پروژه  شناسایی و حل مشکلات مربوط به همزمانی (Concurrency Issues)
دانلود پروژه  عیب یابی SQL Server
دانلود پروژه  بازرسی SQL Server
دانلود پروژه  پیاده سازی یک استراتژی پشتیبان گیری
دانلود پروژه  بازیابی پایگاه داده ها (Restore Database)
دانلود پروژه  پیاده سازی و نگهداری ایندکس ها
دانلود پروژه  عملیات import و export کردن داده ها
دانلود پروژه  مدیریت Login ها و Role ها
دانلود پروژه  مدیریت کاربران و role های پایگاه داده
دانلود پروژه  عیب یابی مدیریت و امنیت
دانلود پروژه  پیاده سازی گروه های AlwaysOn در دسترس
دانلود پروژه  پیاده سازی Database Mirroring
دانلود پروژه  پیاده سازی Replication

دانلود کنید :دانلود فیلم آموزشی XML

دانلود پروژه تصاویری از محیط sql server به همراه لوگو اسکیول سرور :
دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql serverدانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server
دانلود پروژه  تصاویری از محیط کد نویسی sql server :

دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server

 

دانلود پروژه نکته : لطفا دقت کنید تمامی پارت ها را دانلود کنید سپس از حالت فشرده خارج کنید.پسورد فایل ها : www.pfrproject.ir می باشد.

دانلود پروژه دانلود فیلم آموزشی اسکیول سرور sql server

دانلود پروژه   دانلود فیلم اموزشی sql server بخش۱  با لینک مستقیم با حجم ۲۰۰ مگابایت 

دانلود پروژه   دانلود فیلم اموزشی sql server بخش ۲  با لینک مستقیم با حجم ۲۰۰ مگابایت 

دانلود پروژه   دانلود فیلم اموزشی sql server بخش ۳  با لینک مستقیم با حجم ۲۰۰ مگابایت 

دانلود پروژه   دانلود فیلم اموزشی sql server بخش ۴  با لینک مستقیم با حجم ۲۰۰ مگابایت 

دانلود پروژه   دانلود فیلم اموزشی sql server بخش۵  با لینک مستقیم با حجم ۲۰۰ مگابایت 

دانلود پروژه   دانلود فیلم اموزشی sql server بخش۶ با لینک مستقیم با حجم ۲۰۰ مگابایت 

دانلود پروژه   دانلود فیلم اموزشی sql server بخش۷ با لینک مستقیم با حجم ۵۱ مگابایت 

دانلود پروژه نکته : لطفا دقت کنید تمامی پارت ها را دانلود کنید سپس از حالت فشرده خارج کنید.پسورد فایل ها : www.pfrproject.ir می باشد.

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت دانلود پروژه علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دقت کنید دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما