دانلود فیلم آموزشی سی شارپ #c

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ #c 

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ #c

دانلود فیلم آموزشی #c مقدماتی تا پیشرفته

فیلم آموزشی سی شارپ توی این فیلم آموزشی شما را با سی شارپ آشنا می کنیم و دستورات اولیه و تا پیشرفته رو هم بهتون یاد میدیم امیدواریم فیلم های آموزشی شارپ مورد پسندتون قرار بگیره و ازشون به نحوه احسن استفاده کنید.سی شارپ زبان قدرتمندی است تاریخچه ای آن را در اختیار شما کاربران گرامی قرارمیدم. تا مطالعه و بررسی کنید و هم چنین به دانایی و توانایی شما کمک می کند.

معرفی و تاریخچه سی شارپ :
سی‌شارپ همچون زبان برنامه‌نویسی جاوا زبانی‌ شئ‌گرا و سطح بالا . محصول شرکت ماکروسافت و بر پایه NET. از آنجایی که شی گرائی و سطح بالا بودن از ابزارهای مدیریت موثر و کارآمد پیچیدگی در فضای اینترنت  می باشند، در واقع می‌شود جاوا و سی‌شارپ را از جمله زبان های اصلی برای ایجاد و انجام برنامه‌های کاربردی تحت وب (web applications) و خدمات وب دانست.بر اساس ادّعای شرکت مایکروسافت، این زبان در سال ۲۰۰۰ توسط تیمی به سرکردگی آندرس هلزبرگ و نیز سکات ویلتاموث ساخته شد. سی‌شارپ که فقط برای دات نت است در مجموعه NET Platform SDK. ارائه گردید که در محیط های برنامه نویسی استودیوی بصری دات نت (Visual Studio .NET)، در نسخه‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۵ آن موجود است. دستورات زبان سی‌شارپ مانند جاوا سطح بالا تر از Cو ++Cاست و از VBساده تر. این زبان همانند پیدایش زبان Cانقلابی را در امر برنامه نویسی موجب شد، چراکه به طور همزمان میتواند امکانات سطح پاین و سطح بالا را به بهترین شکل پشتیبانی کند. در طراحی این زبان برای جلوگیری از پیدایش Bugدر زمان اجرا بسیار تلاش شده و اجازه هر کاری (مانند ساخت اشاره گر) را نمیدهد(مگر اینکه اصرار بر انجام این کارها داشته باشید)
سکّوی دات نت:
در ماه ژوئن سال ۲۰۰۰ میلادی بود که شرکت مایکروسافت ابداع و ایجاد سکّوی (platform) جدید برنامه نویسی خود را موسوم به دات نت (Microsoft .NET) اعلام نمود. در جهت بهبود سکّوهای پیشین مایکروسافت،دات نت مدل تازه‌ای را برای ایجاد نرم افزار های کاربردی ارائه می‌دهد که در آنجا زبان های گوناگون می توانند در کنار هم قرار گیرند و با یکدیگر به همکاری بپردازند. این درست مدل کوچک‌تری ست از تمامی فضای اینترنت بدانگونه که عوامل گوناگون میتوانند در سطوحی گسترده به همکاری اقدام کنند.


انعطاف پذیری سی شارپ:

دانلود کنید : دانلود فیلم آموزشی sql server سی شارپ

سی شارپ زبانی است کاملا شی گرا و بر پایه .NET Frameworkاین زبان مانند بسیاری از زبانهای شی گرای دیگر از فایل های کتابخانه ای Net. استفاده میکند و همچنین فقط بر روی سیستم عامل Microsoft Windows XP SP2(یا بعد از آن) که .NET Frameworkبر روی آن نصب باشد اجرا میشود سی شارپ به کلی برای دات نت طراحی شده و علاوه بر تولید پروژه های Console Programsدر تولید Windows Applicationهم بسیار قوی است سی شارپ بر پایه نظریه اولیه سی طراحی شده و همچنین بسیاری از صفات خود را از C++ و Javaو Delphiبه ارث برده است ولی به گفته مایکروسافت بر پایه Cبرای رقابت با Javaو به سادگی VBطراحی شده است. در کل سی شارپ یک زبان مدرنیزه شی گرا میباشد که در محیط Visual Studioبسیار قدرت یافته است .
مثالی از سی شارپ
تمام کدهای سی شارپ بر پایه کلاس ها تعریف میشوند یک برنامه ساده سی شارپ این چنین است :
public class MyClass { public MyClass() { // implementation}}} }
برنامه ساده ای که متنی را در خرجی چاپ میکند چنین در سی شارپ نوشته میشود
hello.cs: public class Program { public void Main() { System.Console.WirteLine(“Hello , World);}}”
منبع اطلاعات در سی شارپ:

آموزش csharp

سی شارپ میتواند به خوبی با Databaseها ارتباط برقرار کرده و آنها را ویرایش و یا از آنها اطلاعات بگیرد این ویژگی که در Visual Studio .NETبه خوبی پشتیبانی شده کار را برای کاربر بسیار راحت کرده تا جایی که فقط با چند دستور ساده میتوان با منبع اطلاعات ارتباط برقرار کرد. در این زبان از بانک اطلاعات به صورت Connectionlessاستفاده میشود. به این شکل که کل بانک به داخل یک Datasetبر روی حافظه اصلی کپی میشود و سپس استفاه میشود.این روش به منظور کاهش ترافیک شبکه طراحی شده است.
فایلهای تولیدی در سی شارپ:
فایلهایی که بیشتر با کاربر سر و کار دارند عبارتند از : فایلهای با پسوند .Sln: این فایل سطح بالای Solutionاست که برای هر برنامه یک فایل از این نوع موجود است . هر فایل Solutionیک یا چند فایل پروژه را در خود دارد. فایلهای با پسوند .Csproj: این یک فایل پروژه C# است .هر فایل پروژه یک یا چند فایل سورس دارد . فایل های سورس در یک پروژه باید به یک زبان برنامه نویسی نوشته شود . فایلهای با پسوند Cs: این یک فایل سورس است و کد برنامه در این فایل نوشته می شود و این فایل شامل کدی است که ویژوال استودیو به صورت خود کار ایجاد می کند . فایل Assemblyinfo.cs: این یک فایل سورس دیگر است با این تفاوت که می توان از این فایل برای اضافه کردن مواردی مثل اسم نویسنده و تاریخ نوشتن برنامه و امثال آن به برنامه استفاده می شود. فایل .Ico: این آیکون برنامه است .آیکونی که در زمان اجرای برنامه در نوار وظیفه قرار می گیرد.
ابزارهای دیگر در سی شارپ:
سی شارپ نه فقط مخصوص ساخت یک برنامه DOSیا Windows Formاست بلکه میتوان با آن نرم افزارهای کاربردی تری مانند Movie Collectionها را به صورت سفارشی کمپایل کرد حتی قدرت بسیار بالای این زبان در ساخت Screen Saverها هم بسیار زبان زد است که این خود نوعی مزیت نسبت به C++ یا دیگر نرم افزارهای برنامه نویسی به شمار میرود ولی این زبان برای این کارهای ساده طراحی نشده است. از جمله کارهایی که این زبان میتواند انجام دهد طراحی نرم افزار برای SmartPhone,Pocket PC ,Windows CE, Linuxاست. در ضمن این زبان برای طراحی وب سایت به زبان ASP.Netنیز به کار برده میشود. همچینین برای کار با Registryو فایلها مناسبترین زبان است. در زمینه کار با بانکهای اطلاعاتی و APIها نیز بسیار قوی است.

خوب امیدوارم تاریخچه بالا و توضیحات کامل بوده باشه ولی ما قصد داریم شما را با فیلم آموزشی این مجموعه آشنا کنیم تا بتوانید پروژه های خیلی زیادی رو با سی شارپ پیاده سازی کنید.

 

دانلود فیلم آموزشی قسمت اول سی شارپ #c با لینک مستقیم  

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش ۲ با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش ۳ با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش ۴ با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش۵ با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش۶ با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش ۷ با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش ۸  با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش ۹ با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی سی شارپ بخش ۱۰با لینک مستقیم بخش پایانی

پسورد فایل ها : www.pfrproject.ir

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت دانلود پروژه علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

 • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دقت کنید دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

۸ دیدگاه

 1. دانیال گفت:

  سلام اساتید محترم، لطفا قبل از قرار دادن هر چیزی از درست بودن آن چیز مطمئین شوید !! باید در این مورد بگم که قسمت پنجم و آخرای فیلم خراب است لطفا رسیدگی کنید منتظریم…

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیزم.
   کجاش خرابه لطفا واضح اعلام کنید. تا مشکل برطرف شه دانلود نمیشه یا اینکه کیفیت فیلم خوب نیست .
   با احترام.

   • دانیال گفت:

    با سلام مجدد خدمت شما مدیر محترم سایت، همینطور که گفتم قیمت پنجم فیلم و آخرای آن مشکل دارد و فیلم می ایستد و صدای پارازیت شدید تا آخر فیلم ادامه دارد !! اگر بخوام دقیقتر بگم قسمت پنجم فیلم دقیقه ۵۵ و از ثانیه ۲۱ فیلم گراپت میشود!! لطفا فیلم سالم قرار دهید و قبل از قرار دادن هر چیز از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید تا حجم اینترنت ما بیهوده به حدر نرود …

    • admin گفت:

     با سلام دوست عزیزم
     بررسی شد مشکلی نداشت لطفا با ویدیو پلیر خود ویندوز پخش کنید مشکل برطرف میشه چون فیلم ها فشرده شده دوست عزیزم تا هزینه اینترنت شما کمتر بشه .
     و اگر همین فیلم اصلی رو بدون فشرده سازی قرار بدیم فقط قسمت ۵ یک گیگ هستش .
     موفق باشید.

     • دانیال گفت:

      مجدد سلام، مدیر من سه بار قبلا دانلود کردم و با انواع پلیر ها هم تست کردم و مشکل داشت! الان دوباره باز دانلود کردم ولی آخرای فیلم صدای فیلم میره و پارازیت مثل تلویزیون روی فیلمه و تصویر ایست میشه!

     • admin گفت:

      سلام وقت شما بخیر
      از اینکه این مشکل پیش اومده از شما عضو خواهی می کنم. فقط همین قسمت ۵ هستش.

     • دانیال گفت:

      شما که گفتین با پلیر ویندوز پخش بشه مشکلی نداره ؟!! بنظرم مشکل از خود فایل هست . حالا فایل درست رو نمیدونید از کجا گیر بیارم خیلی مهمه؟

     • admin گفت:

      با سلام و خدمت شما
      دوست عزیزم نگاه کرد مشکلی نداشت تا آخر پخش شد فایل شماره ۵ و اگر مشکل شما بخش دیتابیس هستش می تونید با یک جستوجو ساده توی اینترنت همون بخش رو یاد بگیرد.
      و هم چنین فیلم آموزش بهتر از این زدیم که رایگان نیست از این لینک می تونید دانلود کنید.
      موفق باشید.

ارسال دیدگاه شما