دانلود پروژه مهندسی نرم افزار ثبت مطب آنلاین

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار ثبت مطب آنلاین

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار ثبت مطب آنلاین

پروژه مهندسی نرم افزار ثبت مطب

پروژه مهندسی نرم افزار ثبت مطب  امروز دوستان عزیز پروژه مهندسی نرم افزاری را برای شما اماده کرده ایم در قالب فایل ورد که در این پروژه قرار هست که شمایی که به عنوان مهندس نرم افزار هستید برای ثبت مطب آنلاین بشنید و مهندسی کنید تا هر چه بهتر یک مطب رو مدیریت کنید.همان طور که می دونید درس مهندسی نرم افزار درسی کاملا تخصصی و هم چنین کاملا فکری می باشد و ازاین رو سایت دانلود پروژه اقدام به تهیه پروژه مهندسی نرم افزار که ثبت مطب هستش برای شما دوستان اماده کرده ایم.کافی است تا به ادامه مطلب این پست مراجعه کنیدو دنلود کنید.

این پروژه شامل نمودار های ER که توضیحات نحوه متصل شدن هر یک از موجودیت ها و غیره را توضیح داده ایم.

مهندسی نرم افزار ثبت مطباین پروژه شامل :

۱-آشنایی کلی با مهندسی نرم افزار
۲- entity
۳-تفاوت و تشابه entityوobjects
۴-آنالیز سیستم ثبت مطب
۵-شناسایی objectها به همراه methodها و attributeها
۶-uml
۷-نمودارهای use caseو اجزای آنها
۸-نمودار ترتیب (sequence diagram)
۹-نمودار فعالیت(activity diagram)

۱۰-و…

آشنایی کلی با مهندسی نرم افزار:
مهندسی نرم افزار یعنی استفاده ازاصول مهندسی بجا و مناسب برای تولید و ارائه محصول نرم افزاری با کیفیت که قابل اطمینان و با صرفه بوده و بر روی ماشین های واقعی بطور کارآمدی عمل کند.
مهندسی نرم افزار یک روش سیستماتیک منظم و دقیق برای ساخت و ارئه ی محصول نرم افزاری با کیفیت است .
مهندسی نرم افزار اغلب شامل فرایند خطی تحلیل و پیاده سازی و آزمون است که با بکارگیری روشهای فنی و علمی از علوم مهندسی موجب تولید نرم افزاری با کیفیت میشود. مردم با بهره گیری از نرم افزار توانایی انجام کارهایی را دارند که قبل از آن برایشان شدنی نبود نمونه هایی از این دست نرم افزارها عبارتند از :سامانه توکار – نرم افزار اداری – بازیهای رایانه ای و اینترنت .
مهم ترین شاخص در مهندسی نرم افزار تولید نرم افزار با کیفیت مناسب در جهت نیازهای مشتری است .
اصطلاح مهندسی نرم افزار عموما به معانی مختلفی بکار میرود :
-به عنوان یک اصطلاح غیر رسمی امروزی برای محدوده وسیع فعالیت هایی که پیش از این برنامه نویسی و تحلیل سامانه ها نامیده میشد
-به عنوان یک اصطلاح جامع برای تمامی جنبه های عملی برنامه نویسی رایانه که علوم رایانه نامیده میشود.
– به عنوان اصطلاح مجسم کننده ی طرفداری از یک رویکرد خاص نسبت به برنامه نویسی رایانه که اصرار میکند مهندسی نرم افزار بجای آنکه هنر یا مهارت باشد باید به عنوان یک رشته ی عملی مهندسی تلقی شودو از جمع کردن و تدوین روشهای عملی توصیه شده به شکل متودولوزی های مهندسی نرم افزار عبارت است از :کاربرد یک رویکرد سامانه شناسی – انتظام یافته – قابل سنجش نسبت به توسعه – عملکرد و نگهداری نرم افزار که کاربرد مهندی در نرم افزار است .
مهندسی نرم افزار به مفهوم توسعه و بازبینی یک سامانه نرم افزاری مربوط میباشد این رشته علمی با شناسایی-تعریف- فهمیدن و بازبینی خصوصیات مورد نیاز نرم افزار حاصل سرو کار دارد . این خصوصیات نرم افزاری ممکن است شامل پاسخگویی به نیازها- اطمینان پذیری-قابلیت نگهداری-در دسترس بودن-آزمون پذیری-استفاده آسان- قابلیت حملو سایر خصوصیات باشد.
مهندس ینرم افزار همچنین با خصوصیات پروسه توسعه نرم افزاری در ارتباط است . در این رابطه با خصوصیاتی مانند هزینه توسعه نرم افزار-طول مدت توسعه نرم افزار و ریسک توسعه نرم افزار درگیر است .

 قیمت این پروژه فقط ۲۰ هزار تومان می باشد.


راهنمای دانلود محصولات سایت :
پس از کلیک بر روی پرداخت آنلاین لطفا شماره همراه و ایمیل معتبر خودتان ثبت کنید سپس پس از پرداخت موفق لینک دانلود نمایش داده می شود موفق و سربلند باشید.

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت دانلود پروژه علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دقت کنید دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما