دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم انتخاب واحد

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم انتخاب واحد

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم انتخاب واحد

مهندسی نرم افزار انتخاب واحد

مهندسی نرم افزار سیستم انتخاب واحد شاید شما هم آن دسته از افرادی باشید که به دنبال سیستم انتخاب واحد برای پروژه مهندس نرم افزار باشید از این رو سایت دانلود پروژه اقدم به تهیه پروژه درس مهندسی نرم افزار که سیستم انتخاب است برای شما سروران تهیه شده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار می گیرد . در این پروژه شما پیاده سازی یک سیستم انتخاب واحد آنلاین را یاد می گیرد و مهندسی می کنید.
همان طوری که می دانید نیازهای کاربران سیستم انتخاب واحد که به صورت دستی انجام می گرفت به سیستم نرم افزاری انتقال یابد که باعث می شود کارها به سرعت انجام گیرد و همچنین امنیت حفاظت اطلاعات در این سیستم بالا می رود.در این سیستم جهت بدست آوردن نیازهای سیستم نرم افزار با کاربران مصاحبه ای انجام گرفته و به تحلیل  و بررسی مشکلات و نیازمندی ها پرداخته می شود.

سیستم انتخاب واحد شامل موارد :

ثبت نمرات ، کاربران،امور مالی،ریز نمرات، کارنامه،اسامی دروس، پیش نیاز،هم نیاز،تعداد واحد ، اساتید،شماره دانشجویی،لیست انتخاب واحد،وضعیت شهریه،کد دروس و غیره که شامل این موارد می باشد.

قیمت این پروژه فقط ۱۰ هزار تومان می باشد.

هم چنین شما کاربران گرامی می توانید این سیستم انتخاب واحد که به زبان asp.net پیاده سازی شده است را از اینجا دانلود کنید.

راهنمای دانلود محصولات سایت :

لطفا روی پرداخت آنلاین کلیک کنید سپس شماره همراه و ایمیل معتبر خودتان را وارد کنید سپس کد امنیتی را به درستی وارد کنید سپس به بانک متصل و پس از پرداخت موفق لینک دانلود نمایش داده می شود و می توانید دانلود کنید موفق و مویید باشید.

درباره نویسنده

جواد محمدی هستم بنیان گذار سایت دانلود پروژه علاقمند به زبان برنامه نویسی تحت وب ،++c,c و اندروید استودیو ، ویندوز اپلیکیشن خوشحالم که در خدمت شما هستم.

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دقت کنید دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما